Michael Warren - Michael Warren feat. Soon - Lubię To

from Gdynia 1988​-​2018 by Various Artists

Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

3 PLN  or more

from Gdynia 1988​-​2018, released January 25, 2019
Michael Warren
Absolwent wydziału inżynierii dźwięku i produkcji muzycznej Uniwersytetu Wolverhampton w Wielkiej Brytanii. Ukończył studia ze specjalizacją w kompozycji filmowo-telewizyjnej oraz miksie. Swoje doświadczenie zawodowe zbierał w studiach nagraniowych w Birmingham, a w Polsce pracował jako realizator i producent w trójmiejskich studiach takich jak Humidor Records, Audioplanet, współpracował ze studiem animacji poklatkowej Trefl. Komponuje muzykę do filmów, grafiki komputerowej, spektakli teatralnych (m.in dla studia Kadr, Łódzkiej i Gdyńskiej Szkoły Filmowej, Teatru Wybrzeże) oraz innych form audiowizualnych. Występuje na polskiej scenie elektronicznej, w roli producenta i twórcy audiowizualnych live-aktów. Wraz z Martą Nowaczyńską tworzył elektroniczny duet Radmor.

W produkcji utworu brały również udział siostry Marta i Weronika Nowaczyńskie, znane między innymi z grupy SOON oraz trójmiejski muzyk Marcin Lewandowski, jeden z twórców zespołu Judy's Funeral.

Przekaz: Dobra muzyka oparta jest przede wszystkim na zaskoczeniu.