We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Spacer Niepodleg​ł​o​ś​ciowy Muzeum Miasta Gdyni!

by Prowadzenie: Patrycja Wójcik i Olga Lewandowska, Ośrodek Edukacji

• Streaming + Download

1.
Prowadzenie: Patrycja Wójcik i Olga Lewandowska, Ośrodek Edukacji

about

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Gdyni na wieczorny spacer online po mieście, który startuje się 11 listopada o godzinie 18:00 w ramach obchodów Dnia Niepodległości!

W tym roku odwiedzimy ulicę 10 lutego w poszukiwaniu majestatycznych przykładów małej i dużej architektury. Co właściwie czyni miasto eleganckim i prestiżowym – sporej wielkości budynki odwołujące się stylem do ważnych historycznych epok czy detale, które próbują całą tradycję ująć w nowoczesnym wydaniu?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym swoistym pojedynku między starym i nowym!

Spacer odbędzie się z wykorzystaniem waszego zmysłu słuchu za pomocą specjalnie stworzonego audioguide'a dostępnego dla wszystkich uczestniczących.

credits

released November 11, 2020

UWAGA! W TREŚCI GRY JEST TAJNE HASŁO. KTO JE WYŚLE (PIERWSZYCH 15 OSÓB) na skrzynkę wiadomości muzeum na facebook - ten otrzymuje termiczny muzealny kubek :) Powodzenia!

license